Kaip Padengti Prekybą Bittrex Kaip Pirkti Bitcoin Nenaudojant Biržos « Prekyba BTC Online

Bitcoin talpyklą. Bitcoin yra talpykla (dar kartą) - Bitcoin - 2020

Turinys

  bitcoin ir cryptocurrency koks skirtumas

  Praėjus vieneriems metams ir dviem mėnesiams po bitcoin talpyklą į savo sistemą, e-komercijos bendrovė Bitcoin talpyklą paskelbė, kad sustabdo "visišką Bitcoin integraciją. Com pirmadienį, OKPAY bitcoin talpyklą savo vartotojams; "Gerbiami klientai, šiuo metu bitcoin talpyklą sustabdome bitino apdorojimą" antraštėje "Bitcoin apdorojimas laikinai sustabdytas".

  Gox" laiką nutraukti su bituminėmis paslaugomis susijusią paslaugą. Gegužės 11 d.

  parduoti variantą nepasibaigus galiojimo laikui kaip užsidirbti pinigų klasės draugams

  Nors "OKPAY" savo paskyroje nepateikė savo sprendimo pagrindimo savo naujausia paskelbtame skelbime, ankstesnio skelbimo savo tinklalapyje talpykloje versija sako, kad laikinai nutraukė su bituminėmis susijusias paslaugas "dėl valiutos kurso nestabilumo ir dabartinės rinkos situacijos.

  Šio ankstesnio pranešimo laikas rodo, kad bendrovė nuolat susiduria su problemomis, papildydama bitkinu kartu su bitcoin talpyklą mokėjimo būdais. Pagal talpyklą, skelbimas buvo panaikintas kada nors po gegužės 20 d.

  bitcoin talpyklą valstybės brokerių apžvalgos apie darbuotojus

  OKPAY pagalbiniai darbuotojai patvirtino situaciją "bitcointalk". Paskutinis skelbimas, bitcoin talpyklą nėra jokių nuorodų, ar paslauga bus atkurta, bitų dėžutėms bus palikta įdomu, ar sustabdymas yra laikina priemonė, skirta suteikti OKPAY laiką sprendžiant problemas, trukdančias bitino ir esamos finansinės sąveikos ar bendrovė nusprendė, kad pastangos, reikalingos naudoti bitino, neatitinka jų noro ar sugebėjimo integruoti ją į savo sistemą.

  bitcoin talpyklą didžiosios sostinės vaizdo įrašo dvejetainiai variantai

  Įdomios Straipsniai.