„Excel“ funkcijos (pagal kategoriją) - „Office“ palaikymas

Excel galimybės

Tai straipsnis iš rašinių ciklo.

Naudodami " Power Query " galite aptikti ir sujungti duomenis iš skirtingų šaltinių ir formuoti duomenis pagal jūsų poreikius. Galite sukurti duomenų modelį programoje "Excel"kuriame yra viena ar daugiau duomenų lentelių iš įvairių duomenų šaltinių. Jei iš skirtingų duomenų bazių perkelsite dvi ar daugiau lentelių, galite kurti ryšius excel galimybės lentelių naudodami "Power Pivot". Duomenų lentelėje galite naudoti spartųjį užpildydami stulpeliams formatuoti, kad būtų rodomas konkretus excel galimybės.

Excel galimybės taip greitai Ši programa slepia daug gudrybių, kurios paprastą skaičiuoklę gali paversti į sudėtingesnių uždavinių sprendimo platformą.

Greitasis skaičiavimas Jei norite sudėti dviejų skirtingų langelių sumą, tačiau tingisi sudaryti visiškai naują formulę kitame laukelyje, žinome kaip jums padėti.

kaip užsidirbti pinigų rankų darbo dvejetainių opcionų strategija n4

Norėdami sudėti du skaičius, spustelėkite pirmąjį langelį ir, laikydami nuspaustą CTRL, paspauskite antrąjį langelį. Taip pat galite spustelėti ant šios juostos dešiniuoju pelės mygtuku ir rasite daug kitų funkcijų.

sintetiniai variantai

Lapo užrakinimas Jei dirbate su daug duomenų, informacija labai greitai gali pasimesti. Tačiau nesijaudinkite, informaciją galite apsaugoti, naudodamiesi lapo užrakinimo funkciją.

mažų indėlių dvejetainių opcionų brokeriai 2020 m kaip vadinasi uždarbis internete

Čia galite pasirinkti, excel galimybės kokio veiksmo norite apsaugoti lape esančią informaciją. Juos įvedus į langelį, sugalvoti žodžiai atitiks tam tikrą formulę.

Kai tai padarysite, galite parašyti šiuos pavadinimus ir naudotis formulėmis be jokių skaičių vedimo.

How to copy cells in Excel

Langelių pavadinimai taip pat leidžia kur kas greičiau juos rasti programoje. Jei dukart spragtelėsite pelės mygtuką ant stulpelio viršaus, jis visus duomenis automatiškai įtalpins į tą stulpelį. Galite greitai atsidurti paskutiniame stulpelio langelyje ar eilutėje, dukart paspaudę ant pirmojo langelio rėmo.

excel galimybės

Galiausiai, jei turite duomenų, kurie turėtų automatiškai padidėti arba sumažėti priklausomai nuo pasikeitusių aplinkybių, jums nereikia rankiniu būdu iš naujo vesti kiekvieną naują vertę. Tiesiog įveskite į du pirmus langelius, tada juos pažymėkite ir dukart spustelėkite apatiniame kampe, excel galimybės pasirodo pliuso ženklas.

excel galimybės bts kriptovaliutos

Tai automatiškai užpildys likusius langelius reikiamais duomenimis. Verta skaityti!

Atsisiųskite mūsų pavyzdžius Galite atsisiųsti darbaknygės pavyzdį su keliais duomenų tikrinimo pavyzdžiais, kaip šis, pateiktas šiame straipsnyje. Galite sekti iš paskos arba sukurti savo duomenų tikrinimo scenarijų. Kad būtų galima greičiau ir tiksliau įvesti duomenis, apribokite langelio reikšmes ir leiskite įvesti tik elementus iš išplečiamojo sąrašo. Pirmiausia lape sukurkite tinkamų įrašų sąrašą ir excel galimybės arba pertvarkykite įrašus, kad jie būtų rodomi norima tvarka. Tada galite panaudoti įrašus kaip išplečiamojo sąrašo duomenų šaltinį.