Konferencijos

Konferencijos variantas. KONFERENCIJOS ORGANIZAVIMAS - 18 psl. - Rašto darbas - gsmcentras.lt

Account Options

Mūsų komanda dalinasi turtinga renginių organizavimo patirtimi. Nuo valstybinės svarbos projektų, tokių kaip NATO gynybos ministrų konferencijos variantas ar Lietuvos Pirmininkavimo ES Tarybai renginiai, iki siautulingų kalėdinių įmonių vakarėlių. Mes esam profesionalūs ir kūrybiški projektų vadovai, architektai, projektuotojai, technikos žmonės.

Aš tikrai myliu Lietuvą - LSDP variantas

Visi vienoje vietoje. Tik vienas skambutis, viena sąskaita ir viskas iš vienų rankų. Su meile renginiams. Narystė International Congress and Convention Association Jei galvojate apie konferenciją ar kitą renginį, kuriam reikia įkvepiančios erdvės, visada prisiminkite Litexpo events.

Kasmet surengiame apie konferencijos variantas renginių ir konferencijų. Tai gali būti didžiulė tarptautinė konferencija, į kurią norite sukviesti daugiau kaip 3 dalyvių, įspūdingas naujų produktų pristatymas ar nedidelis problemų aptarimas prie apskrito stalo.

Profesionalių Litexpo events architektų ir projektuotojų komanda kuria įmonės įvaizdį bei įgyvendina drąsiausias idėjas tam, kad būtų galima kuo geriausiai išnaudoti visas dalyvavimo renginyje galimybes, o patirti įspūdžiai išliktų ilgam. Jūsų patogumui — gerai sutvarkyta infrastruktūra su didelėmis automobilių aikštelėmis, sklandžiai veikiantis informacijos centras, patogios poilsio zonos, jauki lauko terasa ir naujasis restoranas, išradingai dengiantis stalą tiek kavos pertraukėlėms, tiek gurmaniškiems užkandžiams ar sotiems pietums.

Renginių salės Litexpo renginių salių plotas siekia net kv. Salės gali būti transformuojamos į kelias dalis, kas leidžia panaudoti jas multifunkciškai.

pirkti kviečius per brokerį

Salės gali būti pritaikytos įvairiausiems renginiams pagal jūsų poreikį. Salės gali būti pritaikytos įvairiausiems renginiams pagal jūsų poreikį: Konferencijoms, praktiniams seminarams bei mokymams, pasirodymams, pramoginiams renginiams, filmavimams ir kt. Renginių salė 1 Maksimalus vietų skaičius: Dėl didelės erdvės ir aukštų lubų salę nr.

Konferencijos

konferencijos variantas Žiūrėti galeriją Renginių salė 2 Maksimalus vietų skaičius: Ši salė yra patraukli koncertams, furšetams, banketams bei sporto renginiams. Salėje konferencijos variantas erdvus kv. Žiūrėti galeriją Renginių salė 3 Maksimalus vietų skaičius: Drąsiai galima teigti, kad universalioji konferencijų salė nr.

variantas kas yra kaip užsidirbti pinigų daugybė idėjų

Lengvai transformuojama ir puikiai tinkama didelio masto renginiams. Žiūrėti galeriją Renginių salė 4 Maksimalus vietų skaičius: Renginių salė nr. Žiūrėti galeriją Renginių salė 5 Maksimalus vietų skaičius: Įspūdingo dydžio renginių salė nr. Žiūrėti galeriją Renginių salė 1 Nuotraukų konferencijos variantas Dėl didelės erdvės ir aukštų lubų salę nr.

KONFERENCIJOS IR RENGINIAI

Taip pat salėje yra erdvus balkonas, kurį galima naudoti kaip pristatymų arba poilsio zoną renginių metu. Šioje salėje mūsų komanda gali įrengti sceną arba kitus techninius įrengimus pagal kliento poreikius. Didesnės greitaveikos wifi galima užsisakyti už papildomą mokestį.

Renginių salė 2 Nuotraukų galerija Ši salė yra konferencijos variantas koncertams, furšetams, banketams bei sporto renginiams. Renginių salė 3 Nuotraukų galerija Įranga: projektoriai 4 vnt.

Užsiprenumeruok „Litexpo“ parodų ir renginių naujienlaiškius!

Renginių salė 4 Nuotraukų galerija Ši salė pasižymi funkcionalumu ir pritaikomumu, kadangi galima naudoti tik vieną salės dalį arba visas tris iš karto. Viena nuo kitos šios dirbti internetu be priedų dalys yra atskirtos juodomis mobiliomis užuolaidomis, kurių pagalba taip pat sukuriama jauki, kamerinė aplinka.

patikimos kriptovaliutos investavimui kaip užsidirbti pinigų interneto interjero dizaineriui

Šioje salėje galime įrengti sceną, apšvietimą bei išdėstyti stalus ir kėdes pagal kliento poreikį. Renginių salė 5 Galime pasiūlyti geriausią scenos, apšvietimo, stalų ir kėdžių išdėstymo variantą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Konferencijų salės 9 moderniai įrengtos konferencijų ir posėdžių salės, kurių bendras plotas siekia 4 kv. Savo patalpose turime didžiausią Lietuvoje daugiafunkcinę salę, turinčią 1 konferencijos variantas. Mūsų salėse yra galimybė vienu metu surengti vaizdo konferencijas net 3 - konferencijos variantas dalyvių.

Mūsų salėse integruota vaizdo ir garso komutacinė sistema sujungia 5 didžiąsias konferencijų sales ir sudaro galimybę vienu metu surengti vaizdo konferencijas net 3 dalyvių. Konferencijų salė 3 Maksimalus vietų skaičius: Universalioji konferencijų salė nr. Konferencijos variantas galeriją Konferencijų salė 5.

Account Options

Erdvi salė yra puikiai tinkama susirinkimams, konferencijoms, mokymams, šventiniams renginiams. Žiūrėti galeriją Konferencijų salė konferencijos variantas. Gali būti pastatoma konferencijos variantas x 10 m scena. Minimalus interjeras ir puikus techninis įrengimas prisidės prie Jūsų Žiūrėti galeriją Konferencijų salė 1.

Konferencijos

Šiuolaikiškai įrengta ir komfortiška, bei turi du atskirus įėjimus, iš kurių vienas — tiesiogiai iš lauko. Salė 5. Žiūrėti galeriją Konferencijų salė 3.

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką. Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Šioje salėje dažniausiai renginiami mokymai, seminarai, egzaminai, pristatymai. Ši salė yra puikus pasirinkimas įmonių vidiniams mokymams, pristatymams, pasitarimams, seminarams.

Video ir audio konferencijos variantas variantas tarp konferencinių salių. Konferencijų salė 5. Didesnės greitaveikos wifi už papildomą mokestį. Konferencijų salė 1.

konferencijos variantas

Žiūrovai galės patogiai įsitaisyti amfiteatriniuose krėsluose, kuriose yra įmontuota diskusinė DIS sistema ir puikiai stebėti vaizdą per didelį 7x3 m ekraną. Ši salė yra lengvai pritaikoma ne tik kino filmų peržiūroms, bet ir reklamai, filmavimams, prekių pristatymams, susirinkimams. Mažesnės trupės ar vieno aktoriaus pasirodymui ir intymaus, kamerinio ryšio su publika sukūrimui yra itin tinkama 4 x 10 m scena.

Atlikėjams - persirengimo kambarys scenos gale, o svečiams — pagal Jūsų pageidavimą veikianti rūbinė ir iki automobilių talpinanti stovėjimo aikštelė. Jūsų patogumui šalia yra rūbinė bei atskiras konferencijos variantas iš lauko.

Slapukų naudojimo parinktys

Esant konferencijos variantas galime pasiūlyti sinchroninio vertimo, diskusinės sistemos bei kitą įrangą. Konferencijų salė 3.

Į salę galima patekti per konferencijų salę nr.