Ar ketinate marginti kiaušinius?

Kvito galimybė

Turinys

  Komunikacijos, tinklalapio turinio ir dizaino reikalavimai Žemiau nurodyta informacija ir funkcijos turi būti suprantama forma patiektos Pardavėjo klientui toliau — Klientas : 1.

  kvito galimybė sėkmingų operacijų kopijavimas

  Prieš užbaigiant mokėjimą: informacija apie Pardavėjo fizinę pardavimo vietą arba Pardavėjo buveinės kvito galimybė, jeigu Kvito galimybė neturi fizinės pardavimo vietos. Pardavėjo kontaktinė informacija pašto adresas, el. Asmens duomenų tvarkymo politika Privatumo politika.

  kvito galimybė papildomų pajamų šaltinių tipai

  Klientui turi būti pranešta apie naują numatomą terminą ir suteikiama galimybė atšaukti Operaciją. Klientui turi būti suteikta galimybė gauti Kvito galimybė kvitą mažiausiai dienų nuo Operacijos įvykdymo datos.

  kvito galimybė išmaniojo telefono prieigos raktas

  Operacijos kvitas turi būti pateikiamas tokiu formatu, kurio vėliau nebūtų įmanoma koreguoti. Pranešime, kuriuo patvirtinamas Kliento užsakymas, turi būti nurodyta tokia informacija: a.

  kaip užsidirbti pinigų ir atidaryti savo verslą

  Jeigu yra pateikiama nuoroda kvito galimybė tinklalapį ir arba programėlę: aiškios instrukcijos Klientui, kaip peržiūrėti Operacijos kvitą; tiesioginė nuoroda į Operacijos kvito galimybė. Instrukcijos Klientui, kaip gauti Operacijos kvitą, jeigu Klientas jo negauna; c.

  Pranešimo pavadinime: Pardavėjo pavadinimas, kuris matomas Kliento mokėjimo kortelės sąskaitos išraše; informacija, kad prie pranešimo pridėta Kliento Operacijos kvito kopija arba nuoroda į Kliento Operacijos kvito kopiją.

  kvito galimybė

  Jeigu Pardavėjui yra aktyvuota Atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis internetu paslauga, Pardavėjo tinklapyje turi matytis  Visa  ir  Mastercard logotipai, parodantys, kad šios kortelės yra aptarnaujamos. Jeigu Pardavėjui yra aktyvuota Atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis internetu paslauga, kaip Įmokų surinkimo paslauga, Pardavėjas privalo susipažinti ir laikytis kitų VISA ir  Mastercard  el.