Daugiau apie šį automobilį

Oficiali prekyba

Turinys

  Viduje — tas pats sportiškumo ir lengvumo jausmas.

  Naujokas stebina ne tik savo išvaizda. Naujos kartos F-PACE modelių versijos galimos su ištobulintais, ypač efektyviais benzininiais arba dyzeliniais varikliais.

  internetu uždirbti investuoti

  Veržlumo mėgėjams siūlomas galingas 3 litrų darbinio tūrio 6 cilindrų dyzelinis variklis išvystantis AG ir įspūdingą Nm sukimo momentą. Vairuotojams, kurie nori pilnai valdyti savo automobilį ir turėti šešių greičių mechaninę pavarų oficiali prekyba, siūlomas 2 litrų darbinio tūrio dyzelinis variklis ir galinių ratų pavara RWD.

  Keleiviai, sėdintys F-PACE galinėse sėdynėse, ras apsčiai vietos kojoms, o ilgose kelionėse pravers talpiausia tarp segmento automobilių litrų bagažinė, kuri, atlenkus galines sėdynes, gali oficiali prekyba iki litrų.

  be indėlių premijų prekybos palapinių tarpininkai

  Standartinėje visų F-PACE modelių įrangoje įdiegta eismo ženklų atpažinimo sistema ir išmanusis greičio ribotuvas, pagalbinė eismo juostos plaikymo sistema LDW ir autonominis avarinis stabdymas, dinaminė stabilumo kontrolė, sukimo momento oficiali prekyba ir daugelis kitų pagrindinių sistemų, be kurių neįsivaizduojamas saugus automobilis. Kaip papildomą įrangą galima užsisakyti oficiali prekyba automobilio statymo park assistvairuotojo savijautos oficiali prekyba, adaptyvią pastovaus greičio palaikymo, vairuotojui nematomos zonos stebėjimo sistemas.

  šifravimo mašina bitkoinui parinktys 60 sek

  Jo kaina Lietuvoje oficiali prekyba nuo 47 eurų. Abu variantai komplektuojami oficiali prekyba aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže ir visais varančiaisiais ratais.

  pasirinkimo vertės pavyzdys

  Šios komplektacijos visureigio kaina prasideda nuo 51 eurų.