Parinktys > Kalbos ir laiko juostos parametrai - Outlook

Pasirinkimo parametrai, Dėkojame už jūsų atsiliepimus!

Turinys

  Įdiegdami, kopijuodami ar naudodami programinę įrangą jūs sutinkate su licencijos sutarties turiniu bei sutinkate laikytis sutarties sąlygų.

  pasirinkimo parametrai

  Bendrasis programos aprašymas Programos paskirtis yra apskaičiuoti ir pasirinkti kompaktiškus vėdinimo įrenginius su DUPLEX serijos šilumos regeneravimo įrenginiais. Pasirinkimo metodas Įrenginys parenkamas tokiu pat būdu kaip tai atliktų projektuotojas.

  pasirinkimo parametrai kaip užsidirbti pinigų interneto interjero dizaineriui

  Visų parametrų — oro srauto, galimo slėgio, temperatūrų —  įvedimas Įrenginio naudojimo būdo įvedimas — šildymas, vėsinimas, maišymas, apėjimas, vandens temperatūros Automatinis tinkamo pasirinkimo parametrai pasirinkimas — siūlomi tinkami įrenginiai ir galimi pasirinkimai pagal jūsų pateiktus kriterijus. Montavimo padėties, angos padėties, korpuso tipo, angos dydžio ir pan.

  pasirinkimo parametrai

  Programa turi svarbų spausdinimo modulį, kuris suteikia galimybę: spausdinti išsamias technines ataskaitas; spausdinti oro pusės sistemos diagramą; spausdinti katalogo lapus; spausdinti elektros instaliacijos diagramas; eksportuoti šias išvestis txt, rtf, doc Microsoft WORD formatu, o taip pasirinkimo parametrai PDF formatu, kad būtų galima redaguoti pasirinkimo parametrai.