Antrinis meniu

Pasirinkimo įvestis

Galite įvesti, pasirinkti ir trinti tekstą, keisti klaviatūros kalbą ir kt. Teksto įvedimas naudojant ekrane pateiktą klaviatūrą Pasirinkite teksto laukelį, tada dukart palieskite.

Įvesties ir rodymo kalbos parametrų valdymas „Windows 10“

Pasirodo įvesties žymeklis ir ekraninė klaviatūra. Įveskite tekstą vienu iš toliau nurodytų būdų.

pasirinkimo įvestis jota perspektyvos

Standartinis įvedimas numatytasis : pasirinkite klavišą klaviatūroje perbraukdami kairėn arba dešinėn ir dukart palieskite, kad įvestumėte ženklą. Taip pat galite pasirinkti klavišą judindami pirštą klaviatūra ir liesdami vienu pirštu klavišą, o kitu paliesdami ekraną.

Jei paliečiate ne tą klavišą, pasirinkimo įvestis nuslyskite ant norimo klavišo.

HTC prasmė 6.0 versija. Teksto ir balso įvestis

Diktavimas: dviem pirštais dukart palieskite klaviatūrą, norėdami pradėti ir sustabdyti diktavimą. Norėdami įvesti kirčiuotą ženklą, naudokite vieną iš toliau nurodytų būdų.

pasirinkimo įvestis localbitcoins registracija

Standartinis įvedimas numatytasis : pasirinkite paprastą ženklą, dukart palieskite ir laikykite, kol išgirsite pasirinkimo įvestis, reiškiantį, kad pasirodė alternatyvūs ženklai. Pasirinkite ir išklausykite alternatyvas vilkdami į kairę arba į dešinę.

Pradinis Patarimai Patarimų straipsniai Kaip išjungti automatinį teksto taisymą telefone? Dalintis: Kaip išjungti automatinį teksto taisymą telefone?

Jei norite įvesti dabartinį pasirinkimą, atleiskite pirštą. Teksto redagavimas naudojant ekrane pateiktą klaviatūrą Perkelkite įvesties žymeklį. Jei norite judinti įvesties žymeklį pirmyn arba atgal, tekste perbraukite aukštyn arba žemyn.

užsidirbti eurų internetu

pasirinkimo įvestis Jei norite pereiti prie pradžios ar pabaigos, dukart palieskite tekstą. Judant į priekį pažodžiui, įvesties žymeklis padedamas kiekvieno žodžio pabaigoje, prieš tarpą ar skyrybos ženklus, esančius pasirinkimo įvestis žodžio. Judant atgal, įvesties žymeklis padedamas praeito žodžio pabaigoje, prieš tarpą ar skyrybos ženklus, esančius už žodžio.

ten uždirbti pinigai sutaupomi

Įterpkite įvesties žymeklį už skyrybos ženklo žodžio ar sakinio pabaigoje. Judant į priekį, įvesties žymeklis padedamas naujos eilutės pradžioje išskyrus tada, kai pasiekiama paskutinė pastraipos eilutė; tokiu atveju žymeklis padedamas į ką tik ištartos eilutės pabaigą.

pasirinkimo įvestis

pasirinkimo sintetinė padėtis

Judant atgal, įvesties žymeklis padedamas į tariamos eilutės pradžią. Ištrinkite ženklą.

„iPhone“ ekraninės klaviatūros ir „VoiceOver“ naudojimas

Pažymėkite tekstą. Naudokite vieną iš toliau nurodytų būdų.

spąstų galimybės

Jei norite pažymėti daugiau ar mažiau, patrinkite dviem pirštaiskad išjungtumėte išsiskleidžiantį meniu, tada suimkite. Iškirpkite, kopijuokite arba įklijuokite. Braukite į kairę arba dešinę, norėdami pasirinkti siūlomą pakeitimą, tada palieskite dukart, norėdami naudoti pakeitimą.

Anuliuokite veiksmą. Palieskite bet kurią iš toliau nurodytų parinkčių.