Sėklos augalai - gsmcentras.lt

Prekyba sėkla

Turinys

  Spausdinimo versija Pasidalink Reklama Rekordiškai šilta žiema privertė sukrusti daržininkus ir anksčiau nei įprasta dairytis sėklų.

  interneto pajamų legalizavimas

  Prekybininkai skaičiuoja, kad šiuo metu sėklų, svogūnų ir gėlių sėjinukų paklausa yra išaugusi beveik trečdaliu lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Šiemet per sausį jau parduota net 30 proc.

  internetinių uždarbio kursų apžvalgos

  Gėlių sėklų pardavimai šį sausį buvo prekyba sėkla proc. Drulienė pripažįsta, kad sezoniškumas daro didelę įtaką sėklų pardavimams ir atkreipia dėmesį, kad daržovių prekyba sėkla pardavimų pikas pernai buvo pasiektas balandį — gegužę, daugiausia gėlių sėklų buvo parduota kovo ir balandžio mėnesiais, o prekyba sėkla tulpių, narcizų, hiacintų, krokų ir kitų gėlių svogūnėlių intensyviausia prekyba vyksta rugsėjį — lapkritį.

  Tuo tarpu vasario pabaigoje ir kovą gėlių mylėtojai pradeda domėtis jurginų, kardelių, lelijų svogūnėliais.

  prekyba sėkla

  Drulienės, pastaraisiais metais pastebima tendencija, kad auga ekologiškų sėklų paklausa. Pernai ekologiškų sėklų pardavimai išaugo prekyba sėkla proc. Šių metų sausį ekologiškų sėklų parduota 40 proc.

  prekybos maestro

  Ekologiškų sėklų pakuotės yra žymimas specialiu ženklu. Ką lietuviai dažniausiai sėja?

  prekyba sėkla

  Reklama Iš prieskoninių augalų sėklų kategorijos prekyba sėkla perkamos levandos, laiškiniai česnakai, raudonėlis, čiobrelis. Šie prekyba sėkla dažnai auginami tiesiog namuose ant palangių ar kitose vietose, kur pakanka natūralios šviesos ir šilumos.

  prekyba sėkla