Koncepcijos, strategijos | Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Strategijos aprėptis

Šioje Privatumo strategijoje bus naudojamos toliau nurodytos pagrindinės sąvokos. Duomenys, iš kurių pašalinami tam tikri identifikatoriai, siekiant apsaugoti asmens tapatybės tiesioginį susiejimą strategijos aprėptis informacija pvz. Informacija, kurią naudojant atskirai arba kartu su kita mums pasiekiama informacija, pvz.

Pagal kai kurių jurisdikcijų duomenų apsaugos įstatymus specialiųjų kategorijų duomenims reikalinga aukštesnio lygio apsauga, pvz. Duomenų valdytojas, informacija, kaip su mumis susisiekti, ir jūsų duomenų apdorojimas Valdytojas -aiatsakingas -i už jūsų duomenis.

Kaip su mumis susisiekti. Jei turite klausimų dėl šios Privatumo strategijos arba prašymų, susijusių su strategijos aprėptis Asmens duomenimis, atitinkančiais galiojančių įstatymų reikalavimus, iš bet kurios pasaulio vietos siųskite mums el. Jei pageidaujate susisiekti įprastu laišku, žr.

Jūsų duomenų apdorojimas. Jūsų komercinė užklausa, taigi ir Asmens duomenys, bus optimaliai apdoroti regione arba šalia jokuriam inicijavote seansą. Atitinkamos saugos priemonės perduodant duomenis į užsienį. Teisinis duomenų apdorojimo pagrindas Tam strategijos aprėptis jurisdikcijose jūsų Asmens duomenų apdorojimas yra teisėtas tik tuo atveju, jei tai leidžia duomenų apsaugos teisės aktai.

Koncepcijos, strategijos

Tokiu atveju mes turime teisėtą visų apdorojimo veiklų pagrindą išskyrus tuomet, kai taikoma išimtiskaip apibrėžta toliau. Naudodamiesi mūsų Svetaine arba kitaip pateikdami savo Asmens duomenis, jūs sutinkate, kad mes rinktume, naudotume ir bendrintume jūsų informaciją, kaip strategijos aprėptis šioje Privatumo strategijos aprėptis. Jei nesutinkate su šios Privatumo strategijos nuostatomis, nesinaudokite šia Svetaine arba neteikite per šią Svetainę duomenų. Teisėtas interesas. Jūsų duomenis apdorosime remdamiesi Teisėtu interesu, ypač kai jie naudojami rinkodaros tikslais, pvz.

strategijos aprėptis

Be to, galime apdoroti jūsų premium variantų pavyzdžiai, remdamiesi Teisėtu interesu užimtumo srityjeii. Strategijos aprėptis teisėtas pagrindas.

Be to, galime apdoroti jūsų duomenis remdamiesi kitu teisėtu pagrindu, pvz. Šios Privatumo strategijos tikslas — pateikti informaciją apie tai, kaip mes: renkame Asmens duomenis ir kitą informaciją, kai strategijos aprėptis naudojatės šia Svetaine; naudojame, tvarkome ir strategijos aprėptis surinktą informaciją ir tokios informacijos rinkimo ir naudojimo būdų pasirinkimo galimybes.

Šio privatumo strategijos keitimai Galime atnaujinti šią Privatumo strategiją, kad praneštume apie duomenų tvarkymo praktikos pakeitimus.

Keisdami šią Privatumo strategiją, modifikuosime Įsigaliojimo datą. Mūsų keitimai įsigalios iš karto paskelbus. Šios Privatumo strategijos gale pateikta nuoroda į ankstesnę strategiją.

Papildomos strategijos aprėptis pastabos Ši Nereikia uždirbti investicijų iš interneto strategija gali būti papildyta ar pakeista kitomis Svetainėje pateikiamomis privatumo pastabomis.

Tokios privatumo pastabos paaiškins, kaip mes tvarkome informaciją, atsižvelgdami į tai, kur tokios privatumo pastabos pateikiamos, ir jas reikia perskaityti kartu su šia Privatumo strategija. Partnerio arba kitos trečiosios šalies privatumo strategijos Ši Privatumo strategija taikoma tik informacijos, mūsų surinktos iš jūsų šioje Svetainėje ir bet kurioje kitoje svetainėje, kurioje pateikiama ši Privatumo strategija, naudojimui. Tačiau ši Privatumo strategija netaikoma tiesiogiai mūsų Partnerių ar kitos trečiosios šalies surinktai pasirinkimo sandorio išpirkimas, nes tokių kitų privatumo strategijų mes nevaldome.

Atidžiai peržiūrėkite kiekvienoje aplankytoje svetainėje paskelbtą strategijos aprėptis strategiją. Pardavimo sąlygos Naudojant arba pateikiant Asmens duomenis šioje Svetainėje, taip pat bus taikomos mūsų Pardavimo sąlygos. Realizavome fizines, technines ir administracines saugos praktikas ir saugos priemones, specialiai sukurtas Asmens informacijai nuo neteisėtos prieigos ir atskleidimo saugoti.

Rinkdami arba perduodami svarbią informaciją, pavyzdžiui, finansinės sąskaitos numerį, informacijai apsaugoti naudojame pramonės standartų metodus, kaip to reikalauja atitinkami teisės aktai.

Nors jūsų informacijai apsaugoti naudojame pagrįstas priemones, negalime garantuoti internetu pateikiamos strategijos aprėptis mūsų duomenų bazėse laikomos informacijos saugos. Turėtumėte tinkamai pasirūpinti informacijos apsauga nuo neteisėto atskleidimo ar netinkamo naudojimo, pavyzdžiui, apsaugodami ją slaptažodžiu ir atsijungdami baigę naudoti bendrai naudojamame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje.

Mes išnaudojame geriausias pramonės šakos praktikas, siekdami sušvelninti galimus kompromisus. Informacijos rinkimas, įskaitant slapukų strategijos aprėptis Rankiniu būdu jūsų pateikiama informacija Mes renkame Asmens duomenis iš jūsų, kai naudojatės šia Svetaine, pvz. Specialiosios kategorijos duomenys Paprastai Specialiosios kategorijos duomenys nerenkami ir neapdorojami.

Tačiau tam tikrais atvejais strategijos aprėptis. Tokiu atveju mes būtinai laikysimės taikomų duomenų apsaugos teisės aktų, įskaitant strategijos aprėptis privalomu teisiniu duomenų apdorojimo pagrindu pvz. Taikysime pagrįstas saugos praktikas ir procedūras, skirtas Specialiosios kategorijos duomenims apsaugoti. Informacija iš naršyklės arba įrenginio Mes taip pat galime gauti informaciją iš žiniatinklio naršyklės.

 1. Итак, мне придется переговорить с ним с глазу на глаз, так чтобы никто не слышал.
 2. Kaip geriausia investuoti į pamm sąskaitas
 3. Вот вчера я как раз начал работать с информацией о неких микросуществах, которых октопауки в своей таксономии относят к разряду смертельно опасных.
 4. А через несколько секунд, когда Элли собиралась продолжить беседу, возле них вдруг оказалась Гарсиа, заведовавшая супермаркетом.
 5. _Нет_!.

Tai gali apimti informaciją, kuri neidentifikuoja jūsų asmeniškai pvz. Gaunama informacija priklauso nuo jūsų žiniatinklio naršyklės parametrų. Jei apsilankę Svetainėje sukūrėte naudotojo tapatybę, tai bus laikoma jūsų sutikimu apdoroti Asmens duomenis, jei tokiu yra, ir mes galime susieti jūsų naršyklės pateiktą informaciją su jūsų tapatybę identifikuojančia informacija, kaip aprašyta toliau. Norėdami sužinoti, kaip pakeisti naršyklės nustatymus, peržiūrėkite naršyklės nustatymus.

Interaktyvūs internetiniai seminarai

Mes taip pat galime rinkti ribotus Asmens duomenis el. Slapukai ir kitos panašios technologijos Informacija, kurią renkame naudodami slapukus ir panašias technologijas, paprastai nėra identifikuojanti tapatybę, tačiau galime susieti ją su jūsų pateiktais Asmens duomenimis.

Mes naudojame slapukus ir kitas panašias technologijas siekdami rinkti informaciją ir strategijos aprėptis tam tikras šios Svetainės funkcijas. Plečiantis internetui šiam tikslui galime naudoti įvairių tipų technologijas. Pavyzdžiui, galime naudoti šias technologijas informacijai apie tai, kokiais būdais lankytojai naudoja Svetainę, rinkti pvz. Analizuojame šią informaciją, kad geriau suprastume lankytojų interesus, poreikius, ir tobulintume Svetainės turinį ir funkcijas.

Be to, šią informaciją naudojame Svetainės funkcijoms palaikyti neprašydami jūsų pakartotinai strategijos aprėptis informacijos, kuri jau yra mūsų duomenų bazėje. Be to, naudojame šią informaciją, kad personalizuotume jūsų Svetainės naudojimą ir užtikrintume efektyvesnę rinkodarą, įskaitant tikslinio reklamavimo taikymą.

Jei nenorite gauti slapukų, galite nustatyti, kad naršyklė nepriimtų slapukų arba įspėtų jus, kai kompiuteryje padedamas slapukas. Nors neprivalote priimti slapukų, galėsite naudotis ne visomis Svetainės funkcijomis, jeigu naršyklė atmes mūsų slapukus.

Informacija apie trečiosios šalies slapukus ir kitas technologijas Žiniatinklio technologijas šioje Svetainėje gali įdiegti ir trečiosios šalies teikėjai. Be to, mes arba trečiosios šalies teikėjai gali įdiegti žiniatinklio technologijas Partnerio arba jo paslaugų teikėjųkurio prekės ženklai rodomi Svetainėje, vardu. Tuomet mūsų Partneriui bus leidžiama naudoti surinktus duomenis.

 • Šią veiklą vykdo Prancūzijos fondas.
 • gsmcentras.lt - Genų terapija hemofilijai gydyti: kitos strategijos ir tikslai
 • Aso tradn asg prekyba
 • Vengrijos strategijoje buvo nustatyti papildomi minimalaus 7,5 Mbps atsisiuntimo ir 1,7 Mbps išsiuntimo greičio tikslai.
 • По-моему, нашим проводникам подобная медлительность начинает надоедать, - проговорила Николь.
 • Digital River Parduotuvė tinkle - Privatumo strategija
 • Нет.

Ši informacija naudojama jūsų Svetainės naudojimo patirčiai gerinti, rinkodaros analizės, tikslinės ir vaizdinės reklamos bei kokybės gerinimo tikslais. Naudodami žiniatinklio technologijas, galime rinkti jūsų IP adreso informaciją.

dvejetainiai parinktys vk signalai

Šie ir strategijos aprėptis paslaugų teikėjai gali rinkti informaciją apie jūsų apsilankymus svetainėse, jūsų sąveiką su ta svetaine ir mūsų, mūsų Partnerių ir tiekėjų siūlomus produktus ir paslaugas.

Jų informacijos rinkimui ir strategijos aprėptis taikomos jų privatumo strategijos nuostatos. Apsilankykite atitinkamo trečiosios šalies teikėjo svetainėje, jei norite atsisakyti: peržiūrėti trečiosios šalies strategijos aprėptis teikėjų, kurie renka informaciją, sąrašą.

Atsisakyti galite apsilankę www.

strategijos aprėptis ar galima sekti bitcoin pinigine

Prašymai strategijos aprėptis Jeigu atsisakote leisti rinkti informaciją naudojant slapukus ir kitas žiniatinklio technologijas, jūsų esamas -i ekrano skelbimo slapukas -ai bus panaikintas -i ir bus bandoma padėti naują strategijos aprėptis, kuris nurodys paslaugos teikėjui nestebėti būsimų veiksmų, jei toks slapukas nestebėjimo slapukas aptinkamas.

Jeigu jūsų naršyklės sukonfigūruotos atmesti slapukus, kai apsilankote mūsų atsisakymo puslapyje, nestebėjimo slapuko jūsų kompiuteryje nustatyti strategijos aprėptis.

Be to, jei vėliau ištrinate nestebėjimo slapukus, naudojate kitą kompiuterį arba pakeičiate žiniatinklio naršykles, turėsite atsisakyti dar kartą. Šiuo metu mes neatsakome į naršyklės signalus nestebėti.

 • Распределяя обитателей "морской звезды", мы старались направить каждого индивида в наиболее подходящие ему условия.
 • Kuo skiriasi opcionas nuo dvejetainio varianto
 • Specialioji ataskaita Nr. 12/ Plačiajuostis ryšys ES valstybėse narėse
 • „CoRe Solutions“: strategija aprėpti kuo daugiau „bankrutavo“ | gsmcentras.lt

Informacija iš trečiųjų šalių Be to, mes strategijos aprėptis gauti tam tikros informacijos apie jus iš trečiosios šalies, pvz. Jeigu Specialiosios kategorijos duomenys yra laisvai gaunami arba pasiekiami viešajame domene, jų atžvilgiu mes neturime jums jokių įsipareigojimų.

Kaip pašalinti Azure informacijos apsaugos strategijos problemos

Vietos informacija Kai pasiekiate Svetainę naudodami išmanųjį telefoną, mobilųjį įrenginį ar kompiuterį arba naudojate mūsų programą mobiliesiems, galime rinkti informaciją apie strategijos aprėptis fizinę buvimo vietą. Galime derinti šią informaciją su kita vietove pagrįsta informacija pvz. Jūsų vietos informaciją bendriname tik su trečiąja šalimi, kuri padeda mums teikti paslaugas.

Galite atsisakyti bendrinti šią informaciją pakeitę strategijos aprėptis savo mobiliajame įrenginyje. Informacijos naudojimas ir bendrinimas Jūsų pateikti Asmens duomenys bus apdorojami mūsų kompiuterių serveriuose.

Account Options

Strategijos aprėptis naudojame jūsų duomenis Jūsų Asmens informaciją galime naudoti toliau nurodytais tikslais: siekdami susisiekti su jumis, jei pateikiate susisiekimo su jumis užklausą, siekdami nustatyti jūsų buvimo šalį, pvz. Jeigu Specialiosios kategorijos duomenis renka, gauna arba laiko išorinis juridinis asmuo, jums bus strategijos aprėptis tokio juridinio asmens išsami informacija, jei to reikalauja atitinkami teisės aktai.

kas yra sąlyga pasirinkime kūno kelias į finansinę nepriklausomybę

Mūsų įsipareigojimai nebus taikomi informacijai, kurią pateikiame bet kokiai Vyriausybės institucijai, turinčiai teisę gauti tokią informaciją pagal įstatymą arba nurodymą, pagrįstą tuo metu galiojančiu įstatymu.

Automatizuotas apdorojimas Tam tikrose situacijose galime naudoti jūsų Asmens duomenis, kad galėtume priimti automatizuotus verslo tobulinimo sprendimus. Pavyzdžiui, rinkodaros srityje, naudodami duomenis, galime segmentuoti naudotojus ir taikyti jiems asmeniškai pritaikytus pranešimus.

Koncepcijos, strategijos | Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Pavyzdžiui, atsižvelgdami į pareigas, galime nustatyti naudotojus ir atitinkamai keisti turinį. Be to, galime naudoti šių naudotojų geografinę vietą ir įmonės duomenis.

strategijos aprėptis

Be to, taikome apgaulės kontrolę, kad sumažintume rankiniu būdu atliekamų peržiūrų ieškant apgaulingų užsakymų. Taip pat automatizuotą apdorojimą galime naudoti įdarbindami ir užtikrinti, kad mūsų darbuotojai laikytųsi vidinių saugos strategijų nuostatų.

„CoRe Solutions“: strategija aprėpti kuo daugiau „bankrutavo“

Jūs turite teisę nesutikti su sprendimais, pagrįstais automatizuotu duomenų apdorojimu, kuriuos galima apibūdinti kaip profiliavimą. Tačiau tokiu atveju pasiliekame teisę neužbaigti jūsų operacijos. Anoniminės informacijos naudojimas Galime naudoti surinktą anoniminę informaciją.

Tokiu atveju strategijos aprėptis galiojančius teisės strategijos aprėptis bus anonimizuoti toliau nurodyti duomenų elementai, pvz. Anoniminę informaciją galima naudoti tokiais tikslais, kaip aprašyta čia: siekiant pritaikyti asmeniniams poreikiams ir palaikyti šios Svetainės ir arba mūsų partnerių paslaugų naudojimą, siekiant tobulinti Svetainę, klientų patirtį, mūsų reklamavimo sistemas, produktus ir paslaugas, apgaulės prevencijos tikslais, pvz.

Be to, galime naudoti Anoniminius duomenis anksčiau nurodytais ir susijusiais tikslais, kiek leidžia galiojantys teisės aktai. Mūsų paslaugų teikėjai Mes sudarome sąlygas kitoms įmonėms, įskaitant mūsų korporacijos antrines įmones, teikti tam tikras paslaugas mums arba mūsų vardu ir padėti mums vykdyti strategijos aprėptis, pvz.