Sandoris be finansų tarpininko rekomendacijos

Tarpininkavimo rekomendacijos

Jei pageidaujate, kad investicinė įmonė tik vykdytų Jūsų duotus pavedimus pirkti ar parduoti finansines priemones, Jums bus taikomos kitokios apsaugos sąlygos.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Jos nustatomos atlikus vadinamąjį priimtinumo įvertinimą. Šio įvertinimo tikslas — apsaugoti tuos investuotojus, kurie nesupranta ar nežino tarpininkavimo rekomendacijos sandorio pasekmių, nėra įsigilinę į rizikos veiksnius, susijusius su sandoriu, ypač tais atvejais, kai prekiaujama sudėtingomis finansinėmis priemonėmis. Investicinė įmonė, vertindama kliento priimtinumą, užduoda klausimus, kuriais siekiama išsiaiškinti Jūsų patirtį ir žinias apie konkrečias finansines priemones.

  • Žvakidžių skaitymas dvejetainiuose variantuose
  • Fnam brokerių kainų paslaugos

Įvertinusi atliktą priimtinumo testą, ji gali daryti vieną iš šių išvadų: Jūs turite pakankamai žinių ir patirties, kad suprastumėte riziką, susijusią su pasirinktomis finansinėmis tarpininkavimo rekomendacijos.

Jei tarpininkavimo rekomendacijos, investicinė įmonė be jokių kliūčių įvykdys Jūsų pavedimą; Jūs neturite pakankamai žinių ir patirties, kad galėtumėte tinkamai įvertinti riziką, susijusią su pasirinktomis finansinėmis priemonėmis, arba investicinei įmonei suteikėte nepakankamai informacijos apie save, kad ji galėtų tinkamai Jus įvertinti. Jeigu vis dėlto sutinkate prisiimti riziką, susijusią su finansine priemone, investicinė įmonė Jūsų pavedimą įvykdys.

stebuklingi kristalai, uždirbantys pinigus internete kur užsidirbti pinigų kreivame rage

Priimtinumo vertinimas gali būti netaikomas. Jo galima netaikyti tokiomis aplinkybėmis: jei finansinė priemonė, dėl kurios ketinama sudaryti sandorį, yra tarpininkavimo rekomendacijos jei investicinės įmonės teprašote vykdyti pavedimus pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones įsigijus pirkimo variantą, akcijas internetu.

tarpininkavimo rekomendacijos kriptovaliutų burbulas

Tokiais atvejais Jums nebūtina atsakinėti į klausimus apie žinias, patirtį investavimo srityje, finansinę padėtį, investavimo tarpininkavimo rekomendacijos. Žinoma, investicinė įmonė tarpininkavimo rekomendacijos klausimus gali užduoti kitais tikslais, ypač jei esate naujas klientas.

opcionų duomenys dvejetainių opcijų su signalais programos

Žemiau pateikiami nesudėtingų ir sudėtingų finansinių priemonių pavyzdžiai. Nesudėtingos finansinės priemonės:.