Geoterminis šildymas

Variantas tm

Turinys

  jūsų kompiuteris pats uždirba pinigus

  Komentarai Keraminė plokštė sujungia dviejų tipų šildymą: ilgąsias infraraudonųjų spindulių bangas ir konvekciją. Tai leidžia tolygiai šildyti kambarį ir palaikyti komfortišką mikroklimatą.

  variantas tm

  Spindulinės plokštės, skirtingai nuo įprastų konvekcinių šildytuvų, užtikrina labiau subalansuotą šilumos pasiskirstymą erdvėje temperatūros skirtumas tarp lubų ir grindų tesiekia °C. Šios šildymo plokštės turi IP54 saugos klasę, todėl šiuos šildytuvus galima naudoti patalpose kur yra variantas tm drėgmė, t.

  dvejetainių opcionų uždirbimo schema

  Variantas tm dulkių cirkuliacija variantas tm nepageidaujamų oro srautų, todėl mažina riziką susirgti kvėpavimo takų ligomis, tokiomis kaip astma.

  Šiuos šildytuvus galima naudoti kaip pagrindinį šildymo būdą arba kaip papildomą, kai pagrindinė šildymo sistema neprišildo, nėra dar įjungta ne šildymo sezono metušildymas yra brangus arba tiesiog kai norima padidinti šiluminį komfortą.

  Kodėl verta pasirinkti Junkers šilumos siurblį? Daugiau nemokamai gaunamos energijos Geoterminio siurblio esminis komponentas yra kompresorius. Junkers šilumos siurbliuose naudojami labai efektyvūs Mitsubishi sliekinio tipo kompresoriai, pasiekiantys naudingo veikimo koeficientą iki 5,0. Tai reiškia, kad sunaudojus vieną kilovatvalandę elektros energijos, bus pagaminama iki 5,0 kilovatvalandžių šiluminės energijos.

  Modelis TC neturi integruoto termostato, todėl jį būtina įsigyti atskirai, kad sureguliuoti šildymo ciklą ir apsiriboti nuo papildomų išlaidų. Šie šildytuvai faktiškai nereikalauja priežiūros.

  Standartiškai plokštės komplektuojamos 1,5 metro maitinimo laidu su kištuku gale.

  aš nežinau, ką daryti, kaip užsidirbti pinigų kas yra bitcoin kaip uždirbti video