gsmcentras.ltce/gsmcentras.lt at master · jurialmunkey/gsmcentras.ltce · GitHub

Atidaryti parinktis

atidaryti parinktis strategijos turbo parinkčių vaizdo įraše

Jums pakeitus bendrinamą aplanką arba failą, keitimus atidaryti parinktis mato automatiškai. Jei leisite žmonėms redaguoti, jų keitimai taip pat pasirodys automatiškai. Jei bendrinate aplanką, visi elementai, kuriuos į tą aplanką įtraukėte jūs arba kiti dalyviai, yra bendrinami automatiškai. Bendrinamo failo nuorodoje pateikiamas jo pavadinimas.

  1. Eurų tendencijų linija
  2. Padarykite „Google“ pagrindiniu puslapiu – Google
  3. Konfidencialių el. laiškų siuntimas ir atidarymas - Android - Gmail Žinynas
  4. Rodyti mažą įrankių juostą pažymėtoje srityje    Pasirinkite šią parinktį, jei norite, kad pasirinkus tekstą būtų rodoma Mažoji įrankių juosta.
  5. Didžiausios tinklo pajamos
  6. „Lync“ įrašo parinkčių nustatymas - „Lync“

Jei pavadinimas arba turinys konfidencialus, būtinai paprašykite gavėjų nesiųsti nuorodos niekam kitam. Jei bendrinamą failą perkelsite į kitą aplanką arba vietas, jų nuorodos nebeveiks ir žmonės praras prieigą prie elemento. Priklausomai nuo programos, norint peržiūrėti naujausius pakeitimus naudotojams gali tekti atidaryti failą iš atidaryti parinktis arba paliesti pradinę nuorodą.

atidaryti parinktis

Aplanką ir failą galite bendrinti taip, atidaryti parinktis atidaryti parinktis atverti galėtų tik jūsų pakviesti žmonės arba visi, turintys nuorodą. Galite leisti keisti aplanko arba failo turinį, arba riboti prieigą, kad turinį būtų galima tik peržiūrėti.

1 parinktis: redaguokite „Office“ failus „Chromebook“ įrenginyje

Kai bendrinate aplanką, jame esančius failus gali pasiekti tik jūsų pakviesti žmonės. Jei norite daugiau žmonių suteikti prieigą, turite pakeisti bendrinamo aplanko nustatymus ir įtraukti daugiau dalyvių.

atidaryti parinktis gali pasirinkti

Negalite pasirinkti atskiro failo bendrinamame aplanke ir įtraukti dalyvių. Palieskite ir laikykite atidaryti parinktis arba failą. Atlikite vieną iš tolesnių veiksmų.

Įveskite kitą reikiamą informaciją, tada siųskite arba skelbkite pakvietimą. Pasirinkite nuorodos siuntimo būdą, įveskite reikiamą informaciją, tada siųskite ar paskelbkite kvietimą.

Kur yra šrifto perbraukimo parinktis?

Tačiau pakeitimai bus pritaikyti visiems asmenims, su kuriais pasidalijote nuoroda. Pakeiskite kurią nors ar abi parinktis.

geriausios programos užsidirbti pinigų internete

Leidimo parinktis: kai keičiate leidimo parinktį, visi failą atidarę žmonės mato įspėjimą. Nauji nustatymai įsigalioja, kai atmetamas perspėjimas. Taip pat galite pašalinti asmens prieigą.

atidaryti parinktis

Kai nustojate bendrinti, visi, kurie yra atidarę failą, mato perspėjimą.