Forumas apie verslo galimybes Rokiškyje |

Galimybių forumas, Forumas „Verslo ir mokslo bendradarbiavimas: sėkmingos patirtys ir naujos galimybės“

Putvinskio g.

Urbanistinis Forumas XII - 2018

Forumas skirtas geografijos mokytojams, mokyklų administracijos darbuotojams, taip pat mokytojams, kurie vykdo dalykinę integraciją su geografijos mokomuoju dalyku, būsimiems geografijos mokomojo dalyko pedagogams, kurie studijuoja ar atlieka praktikas bendrojo ugdymo mokyklose. Pirmoji forumo sesija galimybių forumas inovacijų ir technologijų pritaikymo geografijos pamokose aptarimui.

galimybių forumas

Bus pristatomas kūrybingumą skatinančių metodų panaudojimas siekiant pamokas padaryti įtraukiančias, taip pat įvertinami inovatyvūs ir efektyvūs mokymo galimybių forumas būdai. Antroji sesija skirta įvertinti galimybių forumas geografijos galimybių forumas aktualijas, aptariant geografinių informacinių sistemų panaudojimo svarbą ugdymo procese ir įvertinant gyvybės poveikį Žemės raidai.

Investuotojų forumas Donecke: banką žada Kabajevos tėvas, galimybių verslui žvalgosi bulvių ir vamzdynų prekeiviai 39 LRT.

Trečioji sesija skirta kontekstualumo galimybių pristatymui per visuomeninės geografijos temas, aptariant politinių regioninų ir demografijos sričių klausimus. Forumo organizatoriaus dr.

bitcoin yra verta dolerio

Mindaugo Norkevičiaus vertinimu, inovacijų ir technologijų taikymas pamokose yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinės pamokos elementų, todėl būtina ir gerosios patirties sklaida, kad pedagogai galėtų dalytis savo sukauptomis žiniomis. Forumo organizatorius akcentuoja, kad dalykinės integracijos svarba ir galimybės geografijos pamokose gali būti perteikiamos įvairiausiais būdais ir metodais, o mokytojo vaidmuo turi atspindėti ir šiuolaikines tendencijas ir platesnio kontekstualumo pademonstravimą kaip priemonę inovatyviam ugdymui, taip atskleidžiant mokomųjų temų galimybių forumas pritaikymą.

Forume dalyvavusiems mokytojams bus išduoti galimybių forumas ak.

galimybių forumas

Vytauto Didžiojo universiteto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.