Darbo rinkos ateitis

Galimybių prognozė

Turinys

  galimybių prognozė

  Add to Collection Abstract Straipsnis skirtas jaunuolių nusikalstamo elgesio rizikos įvertinimo problemoms ir galimybėms aptarti. Empirinio tyrimo tikslai: galimybių prognozė apibūdinti individualius, socialinius ir kriminologinius, praeities ir esamus veiksnius, darancius galimybių prognozė rizikai pakartotinai nusikalsti; b įvertinti trijų psichologinių charakteristikų vidinės darnos, agresyvumo ir nevilties rodiklius grupėje, jų sąsajas ir prognostine verte.

  kaip uždirbti kriptovaliutą serveryje kaip užsidirbti pinigų per trumpą laiką

  Pirmajame tyrimo etape buvo surinkti duomenys is asmens bylų ir užpildytos vaikinų 15—21 metų amžiausatliekancių lygtines bausmes trijų Lietuvos regioninių pataisos inspekcijų priežiūroje, galimybių prognozė antrajame etape tiriamieji 52 proc. Psichologiniam įvertinimui galimybių prognozė A.

  Rezultatai atskleidė vyraujancias individualias ir socialines tikslinės grupės charakteristikas; regresinė analizė parodė istorinių kintamųjų svarbą jaunuolių nusikalstamo elgesio prognozėms; nors grupėje vyravo vidutinio lygio galimybių prognozė darna, vidinės darnos mažėjimas buvo reiksmingai susijes su aukstesniais agresyvumo ir nevilties rodikliais.

  galimybių prognozė

  Apibendrinant rezultatus atkreipiamas dėmesys į tikslinės grupės rizikos pakartotinai nusikalsti vertinimo ypatumus. References 0.

  užsidirbti pinigų forumas 2020 m kaip teisėtai užsidirbti pinigų internete