Terminuotasis indėlis su papildomomis palūkanomis - Šiaulių bankas

Indėlio galimybė

Mažiausia indėlio galimybė suma nenustatoma — į indėlio sąskaitą galite padėti tiek pinigų, kiek norite.

indėlio galimybė

Indėlio galimybė indėlio sutarties terminas nenustatomas — nepratęsdami šios sutarties pinigus galite kaupti tiek laiko, kiek pageidaujate. Palūkanos skaičiuojamos kiekvieną dieną nuo sumos, esančios kaupiamojo indėlio sąskaitoje dienos pabaigoje, ir kiekvieno mėnesio paskutinę kalendorinę dieną pridedamos prie indėlio sumos.

indėlio galimybė dvejetainių opcionų partneriai

Galimybė naudotis kaupiamojo indėlio lėšomis Kaupiamojo indėlio lėšomis galėsite naudotis prisijungę prie interneto  banko arba  atvykę į pasirinktą  SEB banko skyrių ir pateikę indėlio galimybė nurodymą pervesti kaupiamojo indėlio lėšas į kitą sąskaitą.

Nemokamai kaupiamojo indėlio lėšas galite pervesti į bet kurią kitą savo sąskaitą SEB banke Kaupiamojo indėlio lėšas išmokant grynaisiais pinigais bus taikomas standartinis grynųjų pinigų išmokėjimo mokestis Kaip sudaryti kaupiamojo indėlio sutartį? Kaupiamojo indėlio sutartį galite sudaryti atvykę į pasirinktą SEB banko skyrių.

indėlio galimybė seminaras kaip užsidirbti pinigų

Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais. Čia pateikiama informacija yra reklaminio pobūdžio. Ji negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas naudotis pristatomomis taupymo ir investavimo paslaugomis ir negali koks yra pirmasis indėlio galimybė jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis.

kaip galima investuoti neuždirbant pinigų

Jūs esate indėlio galimybė už savo sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija apie pasirinktas paslaugas ar produktus ir su jais susijusia rizika. Daugiau informacijos apie SEB banko teikiamas taupymo ir investavimo paslaugas ir rizikos veiksnius galite teirautis paskambinę I—V 8. Kaupiamasis indėlis Palūkanų normos galioja nuo m. Sąskaitos eurais:.

gsmcentras.ltas: „Džiaugiuosi turėjęs galimybę rungtyniauti Kaune“