Juozas Olekas skeptiškai vertina galimybes šauktiniams didinti mėnesio išmokas | gsmcentras.lt

Mėnesio galimybės

Turinys

  Spausdinti Juozas Olekas V.

  mėnesio galimybės

  Premjerui pasiūlius būsimiems šauktiniams mokėti ne 38 eurus, o eurus per mėnesį, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas tikina, kad kol kas tokių galimybių ministerija neturi. Anot jo, toliau bus svarstoma, ar eiti tuo kelių, kai šauktiniams būtų išmokama didesnė suma grynaisiais, ar įvairios mėnesio galimybės, pavyzdžiui, studijoms.

  prekyba internetu be pradinio kapitalo

  Pasak jo, Seime sutarta, kad pasiūlymus dėl šaukimo į privalomąją mėnesio galimybės tarnybą tvarkos dar pateiks visos mėnesio galimybės ir jie bus nagrinėjami kitą trečiadienį Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete bus žiūrima, kokių dar yra pasiūlymų tą tvarką keisti. Ministro tikinimu, kol mėnesio galimybės beveik nėra pasiūlymų keisti šauktinių amžiaus ribas, bet kyla diskusijų, ar ieškoti šauktinių iš visos amžiaus grupės, ar pirmiausia kviesti baigusius mokyklas ir į aukštąsias mokyklas neįstojusius, darbo ir kitų užsiėmimų neturinčius jaunuolius.

  Seimui ketvirtadienį ypatingos skubos tvarka pritarus penkeriems metams į Lietuvos kariuomenę grąžinti šauktinius, premjeras Algirdas Butkevičius pasiūlė, jog mėnesinė išmoka jiems galėtų siekti eurus.

  30 minučių pasirinkimo strategija kaip pakeisti pasirinkimo sandorio valiutą

  Tai, esą, paskatintų jaunuolius noriau rinktis privalomąją karinę tarnybą. Premjeras taip pat pranešė davęs pavedimą parengti dokumentus dėl atlyginimų didinimo profesionalams, tarnaujantiems Lietuvos kariuomenėje.

  vanilės variantai wk dvejetainiai gedimų kodai