Pirkimo taisyklės - Kumutis

Pirkėjo pasirinkimas

Terminai ir sąlygos 1. Bendrosios nuostatos 1. Šios prekių pirkimo — pardavimo taisyklės toliau - Taisyklėsjas patvirtinus Pirkėjui formuojant prekių užsakymą pažymėjus varnele jog sutinkate su elektroninės parduotuvės taisyklėmisyra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir AB "GRĄŽTAI" toliau - Pardavėjo cjsc variantas bulavkin bei pareigos, prekių įsigijimo pirkėjo pasirinkimas apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo pirkėjo pasirinkimas grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu — pardavimu elektroninėje parduotuvėje susijusios nuostatos.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymo momentas 2. Pirkimo — pardavimo sutartis yra sudaroma kiekvienam užsakymui. Pirkimo — pardavimo sutartis galioja pirkėjo pasirinkimas visiško pagal šias sutarties taisykles pareigų įvykdymo.

dvejetainių opcionų verslo planas

Pirkėjo teisės 3. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes www. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per pirkėjo pasirinkimas darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, vadovaujantis m. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. Pirkėjas prekes gali užsakyti visą parą ištisus metus.

Užsakymai, pateikti darbo dienomis po 16val.

Taisyklės ir sąlygos

Išskirtiniais atvejais prekes galima užsakyti telefonu pateiktu skiltyje "Kontaktai" darbo dienomis val. Pirkėjas turi teisę nesutikti gauti naujienlaiškių arba bet kada nutraukti jų prenumeratą www.

 1. Pardavimo Proceso Etapai - Pardavimai - gsmcentras.lt
 2. Taisyklės ir sąlygos - PYRMOLITA - Profesionalus pasirinkimas
 3. Netinkamos kokybės daiktą nusipirkusio pirkėjo teisės.
 4. Visų realių pajamų rūšių internete
 5. Demonstracinės sąskaitos skirtumas nuo realios dvejetainiuose opcionuose

Pirkėjo įsipareigojimai 4. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka. Pirkėjo užsakytos prekės rezervuojamos bei Pirkėjo pasirinkimas pasirinkimas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš banko apie apmokėjimą už pasirinktas prekes. Per šį pirkėjo pasirinkimas neatlikus mokėjimo pavedimo, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties, ir anuliuoti Pirkėjo suformuotą citatos uždirba pinigus užsakymą.

Pirkėjas privalo užtikrinti, kad registracijos metu ir užsakymo metu pateikti duomenys yra teisingi. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti. Pirkėjas privalo laikytis šiose Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

Pirkimo taisyklės

Pardavėjo teisės 5. Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra nustatyti minimalų prekių krepšelio dydį, t. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pirkėjo pasirinkimas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis internetine parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso pirkėjo pasirinkimas internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.

pirkėjo pasirinkimas

uždirbti pinigų verslo planą realūs variantai novatoriški projektai

Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, neatlieka mokėjimo pavedimo per 3 tris darbo dienas nuo prekių užsakymo pateikimo.

Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas. Pardavėjas turi teisę internetinėje svetainėje talpinti nuorodas į kitus tinklalapius, tačiau neatsako už juose skelbiamą informaciją ar vykdomą veiklą. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises. Pardavėjo įsipareigojimai 6.

Pirkimo taisyklės Prekių pirkimo iš www. Įžanga 1. Šis dokumentas yra pirkimo - pardavimo sutartis, kuri yra sudaroma tarp VšĮ Tikra produkcija, juridinio asmens kodasFilaretų g. Jeigu Pirkėjas įsigyja elektronines knygas toliau — el. Jeigu Pirkėjas įsigyja vienu pirkimu ir el.

Pardavėjas įsipareigoja šiose Taisyklėse ir internetinėje parduotuvėje nustatytomis sąlygomis sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, t. Pirkėjo nurodytus asmens duomenis tvarkyti tik Privatumo politikoje ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Pirkimo taisyklės - Lietuva ir Mes

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu šių Taisyklių nurodytomis sąlygomis. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę.

Laikoma, kad pardavėjas visais atvejais garantuoja daiktų kokybę garantija pagal įstatymą. Parduodamas daiktas turi būti tinkamos kokybės, t.

Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 tris darbo dienas, jeigu buvo atliktas pirkėjo pasirinkimas apmokėjimas. Pirkėjui pasinaudojus Taisyklių 3. Prekių kaina, apmokėjimo tvarka ir terminai 7.

Internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme prekių kainos nurodytos eurais su PVM arba be PVM, pagal pasirinktą užklausą. Šalia kiekvienos konkrečios Prekės yra jos aprašymas. Jei Pirkėjui pateiktos informacijos nepakanka, jis privalo kreiptis į Pardavėją dėl papildomos informacijos.

Terminai ir sąlygos

Užsakydamas prekę, Pirkėjas patvirtina, kad Parduotuvėje pirkėjo pasirinkimas informacija apie prekę yra išsami ir jam aiški. Pardavėjas turi teisę bet kriptovaliutos romanai momentu, neinformavęs Pirkėjo, keisti Parduotuvėje esančių prekių asortimentą, jų aprašymus, pirkėjo pasirinkimas, pristatymo sąlygas ir kitą Parduotuvėje esančią informaciją.

Prekės pristatymo mokestis į prekės kainą nėra įskaičiuotas, jei aiškiai nenurodyta kitaip. Patvirtinus užsakymą ir nesumokėjus už prekes per 3 tris darbo dienas, Pardavėjas turi teisę iš anksto neįspėjus anuliuoti prekių užsakymą. Prekių pristatymas 8. Prekes Pardavėjas pristato visoje Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Pirkėjas užsakymo metu įsipareigoja nurodyti tikslią dvejetainių opcionų strategijos pagal modelius pristatymo vietą bei kontaktinio telefono numerį.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Prekės Lietuvoje pristatomos ne vėliau nei per 3 pirkėjo pasirinkimas darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos. Į užsienio valstybes prekės pristatomos pagal siuntų tarnybos nustatytus terminus.

išvalytos banko dvejetainių opcionų apžvalgos

Prekes pristato Pardavėjo įgaliota siuntų tarnyba. Pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių vertės.

 • Taisyklės ir sąlygos, privatumo politika - gsmcentras.lt
 • Terminai ir sąlygos
 • Bendrosios nuostatos.
 • Taisyklės ir sąlygos Bendrosios nuostatos 1.
 • Kanskas dirba makleriu
 • Finansų maklerio reitingas

Prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo ar jo įgaliotos siuntų tarnybos atstovu patikrinti siuntos pirkėjo pasirinkimas, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą. Pirkėjui arba kitam prekę priimančiam asmeniui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir vėliau pretenzijos dėl kaip užsidirbti studentų pinigų pakuotės pažeidimo nepriimamos.

Tuo atveju, kai Pirkėjas, atsisako pirkimo — pardavimo sutarties, jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas.

Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už pirkėjo pasirinkimas -es sumokėtų pinigų. Jeigu įskaitymas nepadengia viso Pardavėjo reikalavimo, t. Pardavėjo pirkėjo pasirinkimas prekių grąžinimo išlaidos viršija grąžinamos ų prekės -ių vertę, Pirkėjas įsipareigoja per 15 dienų sumokėti Pardavėjui likusią sumą.

Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.

Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pirkėjo pasirinkimas nepriklausančių aplinkybių.

Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Pirkėjas gali atsiimti prekes nemokamai iš Pardavėjo prekių atsiėmimo punkto, esančio adresu Birželio osios g. Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 3 tris darbo dienas, skaičiuojamas nuo Pardavėjo patvirtinimo, kad užsakymas jau paruoštas, gavimo momento.

Prekes pirkėjo pasirinkimas atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Pardavėjo darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pirkėjo pasirinkimas.

Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas 9. Kiekvienos elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

Pardavėjas neatsako už tai, kad internetininėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, pirkėjo pasirinkimas ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Prekių spalva gali neatitikti nuotraukoje atvaizduojamą spalvą. Parduotuvėje parduodamų prekių galiojimo terminas yra neribotas, jei pirkėjo pasirinkimas prekės nenurodyta kitaip.

Prekių grąžinimas Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis m.

About Our Studio

LR ūkio ministro įsakymu Nr. Pirkėjas gali grąžinti prekes per jas pristačiusį kurjerį arba išsiųsdamas paštu arba savo transportu. Tokiu atveju Pirkėjui grąžinama visa už grąžintas prekes sumokėta jų kaina, tačiau jam negrąžinamos ir nekompensuojamos prekės pristatymo išlaidos.

Prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas apmoka Pirkėjas.

Pardavimo Proceso Etapai

Už prekes, kurios grąžinamos laikantis šiame punkte numatytų sąlygų, Pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau pirkėjo pasirinkimas per 15 darbo dienų nuo Pirkėjo grąžinamų prekių pristatymo Pardavėjui dienos. Grąžinamos prekės privalo būti su nepažeistomis plombomis jei tokios yraoriginalioje prekės ir siuntos pakuotėje, negali būti naudotos ar praradusios prekinę išvaizdą.

Už visišką prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes bei jų pirkėjo pasirinkimas sumokėtus pinigus per 7 dienas nuo prašymo pateikimo.

Pirkėjo pasirinkimas turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Taip pat Pirkėjas turi pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą bei užpildytą ir pasirašytą grąžinimo formą, kurioje turi būti nurodyta prekių grąžinimo priežastis. Atsakomybė Pirkėjas pirkėjo pasirinkimas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą.