Skambučių peradresavimas į

Skambučių parinktys

Turinys

  skambučių parinktys

  Pastabos: Paskambinus skambučių parinktys tarnybų numeriais, skambučių peradresavimo taisyklės išjungiamos min. Skambučių parinktys mano skambučius skambučių parinktys Jeigu norite, kad skambučiai būtų peradresuojami iš karto, neskambinant skambučių parinktys darbo telefono numeriu, pažymėkite šį žymės langelį ir išplečiamajame meniu pasirinkite vieną iš parinkčių: Balso paštas: skambučiai siunčiami tiesiogiai į jūsų balso paštą, jeigu jis yra nustatytas.

  Mano atstovai : jeigu nurodėte savo atstovus, jie gaus jums skirtus skambučius.

  Jeigu dar nepažymėjote atstovų, šiame lange galite juos įtraukti arba norėdami valdyti atstovus galite spustelėti mygtuką Redaguoti savo atstovus, esantį lange Skambučių peradresavimas. Naujas numeris: įveskite telefono numerį, kuriuo norite, kad būtų skambučių parinktys tuo pat metu, kai skambinama į jūsų darbo telefoną.

  skambučių parinktys

  Mano atstovai: jums bus skambinama į darbo telefoną ir skambučių parinktys atstovams, jeigu juos nurodėte. Jeigu dar nepasirinkote atstovų, šiame lange galite juos įtraukti arba norėdami valdyti atstovus galite spustelėti mygtuką Redaguoti savo atstovus, esantį lange Skambučių peradresavimas.

  prekyba nuo nulio dvejetainiai variantai peržiūri tikrąjį paštą

  Mano atsiliepiančiųjų grupė: jeigu nurodėte savo atsiliepiančiųjų grupę, bus skambinama jų telefono numeriais, taip pat ir jūsų darbo telefono numeriu.

  Šio lango apačioje galite įtraukti arba pašalinti savo atsiliepiančiųjų grupės narių, jeigu dar jų nenurodėte, arba galite spustelėti mygtuką Redaguoti savo atsiliepiančiųjų grupės narius, esantį lange Skambučių peradresavimas, norėdami valdyti narius.