Admiral Markets Group apima šias įmones:

Slapti bitkoinai

Pradžia   »  Katasonovas: Bitkoinas — JAV slapti bitkoinai įrankis prasčiokų apiplėšimui Katasonovas: Bitkoinas — JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui24 rugsėjo, kategorija Metodologija 11 komentarų peržiūrų 1  Spausdinti šį Įrašą Sarmatai Valentinas Katasonovas Apie tai, kodėl rusų valdžia nesiruošia kovoti su virtualiomis valiutomis Kriptovaliutų tema užtvindė pasaulinę informacinę erdvę. Kriptovaliutos — sąvoka, iki šiol neturinti aiškaus apibrėžimo.

Jie gali būti sukuriami, kaip mums praneša ekspertai, visų norinčių, kurie turi minimalius įgūdžius dirbti kompiuteriu. Vienu žodžiu, kriptovaliutos, jų nuomone, — laisvės įgijimo priemonė ir tikros demokratijos kūrėjos.

Šiandien pasaulyje, tikint ekspertų slapti bitkoinai, yra apie kriptovaliutų rūšių.

Skubantiems

Labiausiai žinoma kriptovaliuta — bitkoinas, kurio emisija laida prasidėjo metais. Mes retai apie tai susimąstome, kad gyvename neurolingvistinio programavimo epochoje. Tie, kurie šiandieną aktyviai veržiasi į pasaulinę valdžią, naudoja neurolingvistinį programavimą tam, kad formuotų visuomenės sąmonę reikiama jiems kryptimi.

Daroma slapti bitkoinai slapti bitkoinai MIP bitcoin problemos, švietimo sistema, kultūros institucijose kuriant naujus žodžius, kuriuose iškreipta ar apversta forma atsispindi mūsų pasaulio realijos. Visų pirma, nežiūrint į slaptą ir uždarą kriptovaliutų pasaulį, jos dalyviai bendrauja su įprastu valiutų ir prekių pasauliu labiausiai su valiutų, — prekės kriptovaliutų pasaulio dalyvius domina mažiausiai; su išimtimi, pvz.

Egzistuoja specialūs įėjimo ir išėjimo kanalai koridoriaisujungiantys du pasaulius. Per perėjimą į ten ar iš ten labai panorėjus galima identifikuoti tuos skaitmeninio valiutų pasaulio gyventojus, kurie naiviai mano, kad jie ten randasi visiškai anonimiškai.

Bet slapti bitkoinai kriptovaliutos — ne pinigai. Pinigų apibūdinimų yra daug. Tačiau visais atvejais pabrėžiami niuansai, kad pinigai — prekių ir paslaugų matas. Idealiu slapti bitkoinai centrinis bankas turėtų kontroliuoti cirkuliuojančių ekonomikoje piniginių ženklų masę, derindamas su prekių slapti bitkoinai, tuo pačiu, palaikydamas piniginių ženklų perkamąją galią. Kainos slapti bitkoinai — slapti bitkoinai bitkoinai pinigų bruožas kaip prekinių, taip ir fiduciarinių ir jų funkcija.

Kitos funkcijos — mainų priemonė, apmokėjimo priemonė, kaupimo slapti bitkoinai. O kalbant apie bitkoinus, akivaizdžiai matome, jog su kriptovaliutomis negalime atlikti prekių kainos slapti bitkoinai funkcijos.

Dar dabartinio dešimtmečio pradžioje, bitkoino kursas JAV dolerio atžvilgiu jau buvo keleto dešimčių prie vienio dydžio. Šių metų gegužę, pirmą kartą buvo pasiekta dolerių riba. Paskutinis rekordas buvo pasiektas metų birželį, kai bitkoinas pasiekė dolerių ribą.

Nustatyta, kas yra paslaptingasis bitkoinų kūrėjas S. Nakamoto

Klausimas: kaip galima naudoti bitkoiną, kaip coinbase piniginės slapti bitkoinai reguliavimo matą prie tokio kosminio jo kurso kitimo greičio JAV dolerio ir kitų oficialių valiutų atžvilgiu? Padėtį dar labiau apsunkina tai, kad kriptovaliutų biržose geriausias dvejetainių opcionų brokeris su minimaliu įnašu kitose aikštelėse, kur sukasi privačios skaitmeninės valiutos, dienos bėgyje gali vykti ženklūs keitimo kurso pakilimai ir kritimai.

Šių metų birželį-liepą aukcionų aikštelėse vyko tikra pasiutpolkė. To pačio bitkoino kursas per parą galėjo pasiekti ar nukristi dolerių. Kartais kritimas vykdavo keletą dienų ar savaičių. Jeigu šių metų birželį, kaip jau buvo minėta, bitkoino kursas pasiekė dolerių ribą, tai liepą įvyko kritimas iki dolerių.

Nepastovumas kriptovaliutų pasaulyje nepalyginamai aukštesnis, nei įprastų valiutų pasaulyje — JAV doleris, euras, svaras sterlingas, japoniška jena ir t. Ir reikalas ne tik tame, kad paprastai valiutos kurso reguliavimu užsiima tam tikra prasme centriniai bankai FRS, ECB, Anglijos bankas, Japonijos bankas ir kiti. Bet esmė dar ir tame, kad tikrų pinigų valiutų pasaulis tiesiogiai susietas su prekių slapti bitkoinai. Prekių masė yra tas stabilizatorius, kuris neleidžia net labiausiai nutrūktgalviškiems spekuliantams įsiūbuoti valiutų kursus iki begalybės.

Kitas reikalas — kriptovaliutos. Jos kaip uždaras pasaulis, kurį su realiu materialių gėrybių pasauliu jungia tik labai siauri koridoriai. Prekinio stabilizatoriaus mechanizmas čia neveikia. Visi tie projektai subliuško.

Bitcoin kasimas bitcoin ferma bitkoinas bitcoin mineris m3

Slapti bitkoinai atveju, kaip išaiškėjo, jokio padengimo auksu iš viso nebuvo, tai buvo tik aferos ir akių dūmimas publikai. Kitais atvejais padengimas auksu buvo, bet kažkam labai nesinorėjo, kad pasirodytų auksinės kriptovaliutos su tvaria perkamąja galia.

Kai sakoma, kad kriptovaliutos neturi prekinio materialaus padengimo, turima omenyje, kad ne tik privatus skaitmeninės valiutos emitentas nesuteikia jai turtinės vertės, bet ir ši privati skaitmeninė valiuta neturi jokio sąlyčio su prekių pasauliu. Retais atvejais ji gali turėti sąlyčio taškus per kitas finansines platformas ir specialias biržas. Dar labiau idealesnės schemos spekuliantams ir aferistams sugalvoti neįmanoma.

Viliuosi, kad to, kas buvo pasakyta, pakaks slapti bitkoinai, kad galima būtų padaryti akivaizdžias išvadas: kriptovaliutos ne pinigai. O kas tai?

Programišiai gviešiasi bitkoinų

Jeigu kalbėtume apie bitkoinus, tai pagrindiniu šios kriptovaliutos laikytoju turėtoju laikomas Satoši Nakamoto. Jo niekas nematė akyse.

užsidirbti pinigų prie kompiuterio

Ekspertų nuomone, už mistinio projekto autoriaus ir mainerio figūros stovi amerikiečių spectarnybos. Ten vyko aktyvus narkotikų pardavimas su bitkoinų pagalba. Į kur aš vedu?

slapti bitkoinai

Bitkoinų atveju — amerikiečių spectarnybos. Realių pinigų pasaulyje viską valdo centrinis bankas. Bet svarbiausia, kad būtent jo rankose randasi kriptovaliutų kurso valdymas. Ir taip. Kriptovaliutos — ne pinigai. Stebina, kodėl šia tema taip domisi mūsų Rusijos pinigų valdžia. Aš turiu omenyje Centrinį banką ir Finansų slapti bitkoinai.

Narkotikus išskyrus atskirus atvejus naudojant medicinos tikslais reikia tiesiog slapti bitkoinai, o tuos, kurie dalyvauja jų gamyboje, platinime ir vartojime — griežtai bausti.

Matomai, mūsų pinigų valdžia nusprendė imti pavyzdį iš vakarietiškų kolegų: pinigų slapti bitkoinai daugelio Slapti bitkoinai šalyse sukūrė ar kuria darbo su kriptovaliutomis taisykles bankams, biržoms, slapti bitkoinai įstaigoms, paprastiems piliečiams ir t.

kriptovaliutos bangos

Bet tai juk Europa. Man tai vienas ir tas pats.

Katasonovas: Bitkoinas – JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui

Kriptovaliutas reikia uždrausti. Ir kova prieš slapti bitkoinai naudojimą turi užsiimti ne Centrinis bankas, ir ne Finansų ministerija. Jie turi užsiimti pinigais. Visų pirma, Vidaus reikalų ministerija, policija. Slapti bitkoinai, galiu pravesti clentbank dvejetainių opcionų apžvalgos su narkotikais.

vietinisbitcoins robotas

Kaip efektyviai, aš nesiimu diskutuoti. Tik pažymėsiu, jog praeitais metais buvo priimtas sprendimas organizaciją restruktūrizuoti, ir situacija šalyje su narkotikais tapo grėsminga. Kalbant apie būtinumą šalyje uždrausti kriptovaliutas, galiu pateikti dar vieną pavyzdį. TSRS laikais, kaip žinoma, užsienio valiutos apyvarta ir netgi jos laikymas buvo draudžiamas.

Rusijos Federacijos Baudžiamojo kodekso 88 straipsnis nustatė labai griežtą atsakomybę už taisyklių pažeidimus kalbant apie valiutines slapti bitkoinai. O slapti bitkoinai jau — pusė pralaimėjimo. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai.

Iš anksto dėkojame. Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner Naujienos iš interneto.