„Swedbank“: suaktyvėjo sukčiai, ieškantys tarpininkų sąskaitų

Tarpininkavimo sąskaitos. Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Skaičiuojama, kad dėl sukčių veiklos pasitelkus tarpininkus šalies gyventojai ir įmonės šiemet patyrė daugiau kaip tūkst.

Tarpininkavimo sąskaitos sąvoka

Tokiais tarpininkais dažnai tampa nieko tarpininkavimo sąskaitos pačią sukčiavimo schemą nenutuokiantys žmonės, kurie susigundo sukčių siūlomu 20—30 eurų tarpininkavimo sąskaitos ir leidžia pasinaudoti savo banko sąskaita. Dažniausi sukčiavimo būdai Šiuo metu populiarus sukčiavimo metodas, kai internete ar socialiniuose tinkluose patalpinami netikri parduodamų daiktų skelbimai.

Patraukliais pasiūlymais susivilioję pirkėjai raginami iš anksto pervesti pinigus į sąskaitą, kuri priklauso nieko neįtariančiam žmogui, o pastarojo paprašoma išgryninti ir perduoti gautus pinigus.

Tiesa, tokiais atvejais patiriami nuostoliai palyginti nedideli ir sudaro nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Tokiais atvejais gyventojus sukčiai suvilioja itin pelningais pasiūlymais investuoti, jie taip pat gali prisistatyti tarpininkavimo sąskaitos ar valstybinės institucijos darbuotojais, kuriems reikia prisijungti prie gyventojo interneto banko paskyros.

quk pasirinkimo mankšta puls mane

Tuo metu įmones sukčiai atakuoja pateikdami iš tariamų partnerių gautas suklastotas sąskaitas užsakymų apmokėjimui ar atsiųsdami suklastotą vadovo įsakymą pervesti pinigus. Siekiant sumėtyti pėdsakus, tokius pavedimus dažniausiai taip pat nurodoma padaryti į tarpininkų sąskaitas.

tarpininkavimo sąskaitos dvejetainių opcionų prekybininkas

Kadangi įmonių sąskaitose laikomos didesnės pinigų sumos, jų patiriami nuostoliai gali siekti ir 30—50 tūkst. Kaip atpažinti, jog jus verbuoja?

kaip diagrama veikia pasirinkimo galimybes

Krakausko teigimu, yra du būdai, kaip atpažinti sukčių verbavimą tapti bendrininku. Visada pagalvokite ne tik apie atlygį, bet ir motyvus, kurių gali turėti atlygį siūlantis žmogus.

kaip gauti kriptovaliutą be investicijų

Antras būdas, pasak jo, yra stebėti savo sąskaitos balansą. Pastebėjus, kad į sąskaitą buvo pervesta mažesnė ar didesnė suma pinigų iš nežinomo asmens ar įmonės, reikia pranešti apie tai savo bankui.

kas yra stop loss dvejetainiuose opcionuose valiutos keitimo brokeris

Net gavus prašymą už atlygį pervesti tarpininkavimo sąskaitos į kitas sąskaitas ar juos nugryninti, nereikia atlikti jokių veiksmų, kol banko darbuotojai išsiaiškins situaciją. Apgaulės būdu išviliotą ar per klaidą pervestą pinigų sumą gyventojai bet kuriuo atveju privalo grąžinti teisėtam tų pinigų tarpininkavimo sąskaitos.

pajamos internete oficialiai be investicijų pelningos dvejetainių opcionų strategijos